STRONA GŁÓWNA  FORUM DYSKUSYJNE  TABLICA OGŁOSZEŃ O NAS  WSPÓŁPRACA  REKLAMA  KONTAKT
Niemcy, Portal Polakow w Niemczech - eNiemcy.com
Dzisiaj jest 29 mar 2024, o 00:25

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 paź 2014, o 16:06 
Cześć. Ostatnio trochę nasłuchałem się o tym, że można wymieniać pieniądze znaczenie taniej niż w zwykłych kantorach czy bankach, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Ma ktoś doświadczenia z kantorami internetowymi? Warto się w to bawić?


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Europa

Góra
Post: 21 paź 2014, o 20:54 
Opłaca się i to bardzo. Sprawdź sobie chociażby statystyki najbardziej znanych kantorów internetowych. Różnica sięga i 5%. Daje to naprawdę sporą oszczędność. Możesz sobie sprawdzić stronę kantoru, z którego ja korzystam - liderwalut.pl i porównaj z tym, co masz w kantorach. Sam kurs to nokaut dla zwykłych kantorów. A oszczędzasz także i czas.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 paź 2014, o 20:54 
W samej RP z kantorów online korzystają setki tysięcy osób, co świadczy o tym, że zdecydowanie warto się nimi zainteresować. Pamiętaj, że to nie tylko oszczędność pieniędzy (i to wyjątkowo pokaźna), ale przede wszystkim oszczędność czasu. Nie musisz udać się do centrum miasta w celu wymiany. Jest to też wygoda i bezpieczeństwo, bo nie taszczysz ze sobą gotówki w portfelu, która może przyciągnąć czyjś ciekawski wzrok.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 paź 2014, o 12:52 
Jeżeli masz wątpliwości co do tego, czy warto korzystać z kantorów internetowych, to tu masz kursy z kantoru, z którego ja korzystam - https://liderwalut.pl/kursy-walut. Porównaj sobie ten kurs z tym, co oferują stacjonarne kantory, to zobaczysz różnicę.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 paź 2014, o 18:13 
orzeszek pisze:
> Jeżeli masz wątpliwości co do tego, czy warto korzystać z kantorów
> internetowych, to tu masz kursy z kantoru, z którego ja korzystam -
> https://liderwalut.pl/kursy-walut. Porównaj sobie ten kurs z tym, co
> oferują stacjonarne kantory, to zobaczysz różnicę.

Czy kursy podane pod tym linkiem to są kursy rzeczywiste? Tzn. czy nie ma tam żadnych ukrytych opłat? Bo nie wieżę, że jest aż taka przebitka w porównaniu do kursów kantorów stacjonarnych. Czy to jednak jest prawda?


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 1 lis 2014, o 21:56 
Kantory internetowe bardzo rzadko miewają ukryte opłaty (przynajmniej te dobre kantory). Pamiętaj, że niskie kursy wymiany wynikają głownie z tego, że jest na tym rynku spora konkurencja a pojedynczy kantor obsługuje znacznie więcej osób niż kantor stacjonarny.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 2 lis 2014, o 15:35 
Kolesław, liderwalut naprawdę ma takie kursy. Jest tańszy od konkurencji, chociaż ta różnica nie jest tak wyraźna jak w porównaniu do kantorów stacjonarnych. Kantory internetowe biją na głowę stacjonarne, bo to po prostu zupełnie inne instytucje nastawione na inną klientele.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 7 sty 2015, o 11:32 

Rejestracja: 7 sty 2015, o 11:30
Posty: 1
Witaj.Oczywiscie ze lepiej jest wymieniac pieniadze w kantorze internetowym,,Ja wymieniam w intansfer24 i jestem pod duzym wrazeniem ,maja bardzo korzystne kursy ,duzo zyskuje na tym;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 sie 2015, o 12:38 

Rejestracja: 31 sie 2015, o 12:36
Posty: 1
Według mnie wymiana <a href="https://www.inkantor.pl/">waluty online</a> to bardzo dobra sprawa, takie kantory internetowe mają dużo lepsze kursy, sam korzystam od dawna i jestem bardzo zadowolony, jak narazie nigdy się nie zawiodłem


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 15 lut 2016, o 15:20 
W kantorach internetowych są bardzo dobre kursy, polecam sprawdzić i porównać. Ja korzystam z Intransfer24 i nie mam na co narzekać.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Perfumy, Kosmetyki FM, Praca, SklepFM.com



Raj prezentow







Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2009 - 2024 eNiemcy.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone




Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |